Ferienwohnung Kerni

Belangrijkste voorzieningen

  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Ferienwohnung Kerni Arnsberg van 45 m² heeft een terras en ligt op ongeveer 3 km van Auferstehungskirche. Het appartement is geschikt voor maximaal 3 gasten.

    Het 1-slaapkamer appartement is gelegen op circa 10 minuten rijden van Propsteikirche St. Laurentius. Het recreatiebad Nass ligt op ongeveer 3,1 km van deze accommodatie.

    Ferienwohnung Kerni biedt 1 badkamer. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

    Het appartement biedt zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. De dichtstbijzijnde bushalte, Zum Alten Brunnen, is binnen 200 meter loopafstand. Tijdens hun verblijf in de accommodatie kunnen gasten ook deelnemen aan activiteiten als wandelen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00

    Kameropties bij Ferienwohnung Kerni Arnsberg

    Ferienwohnung Kerni biedt 1 badkamer. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung Kerni Arnsberg Faciliteiten foto Ferienwohnung Kerni Arnsberg Andere info foto Ferienwohnung Kerni Arnsberg Wastafels foto Ferienwohnung Kerni Arnsberg Wastafels foto Ferienwohnung Kerni Arnsberg Faciliteiten foto Ferienwohnung Kerni Arnsberg Kamer foto Ferienwohnung Kerni Arnsberg Kamer foto Ferienwohnung Kerni Arnsberg Interieur foto Ferienwohnung Kerni Arnsberg Buitenkant foto Ferienwohnung Kerni Arnsberg Interieur foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 45 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Ferienwohnung Kerni Arnsberg

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Ferienwohnung Kerni Arnsberg

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Ferienwohnung Kerni?
      Ferienwohnung Kerni heeft een oppervlakte van 45 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung Kerni Arnsberg